Dokud nás smrt nerozdělí

CSFD 61 %
Komedie / Akční / Thriller
USA / Německo / Kanada, 2003, 95 minut

Přehraj.to

75855_1382d0Dva nastávající tchánové Steve Tobias (Michael Douglas) a Jerry Peyser (Albert Brooks) se poprvé setkávají na předsvatební oslavě svých ratolestí. Dr. Jerry Peyser má každou činnost naplánovanou tak, aby ze svého života vyloučil stres. Naproti tomu odvážný Steve Tobias pracuje jako agent CIA a jeho denní náplní je vyhýbání se kulkám, kradení tryskáčů a vyjednávání s mezinárodními pašeráky drog. Jeho životní styl příliš neprospívá vztahům s rodinnými příslušníky, ex-manželkou Judy (Candice Bergen) a synem -ženichem Markem (Ryan Reynolds). A nyní narušuje i přípravy na svatbu. Jerrymu začíná být jasné, že pečlivě naplánovaná svatba jeho dcery Melissy (Lindsay Sloane) je ohrožena. Čím více se Jerry zaplétá se Stevem, tím více nabývá na doslovnosti fráze dokud nás smrt nerozdělí. A než Jerry stačí svatbu zrušit, ocitají se jejich děti v nebezpečí a Jerry spolu se Stevem na dobrodružné cestě. Steve stojí před nejtěžším úkolem svého života. Musí zachránit svět a zároveň oženit syna.

Pod režijním vedením Andrewa Fleminga (Švédská trojka, Čarodějky) vznikla svižná akční komedie, ve které nechybí vtip ani napětí. Snímku vévodí hvězdné herecké obsazení v čele s Michaelem Douglasem (Základní instinkt, Traffic: Nadvláda gangů) a Albertem Brooksem (Cena za něžnost, Zakázané ovoce).


Režie: Andrew Fleming

Scénář: Nat Mauldin, Ed Solomon, Andrew Bergman (původní scénář)

Herci: Albert Brooks, Michael Douglas, Boyd Banks, Susan Aceron, Lindsay Sloane, Ryan Reynolds, Candice Bergen, David Suchet, Robin Tunney, Aaron Abrams, Tamara Gorski, Cara Pifko, Sergio Di Zio, Tseng Chang, Matt Birman, Jeanie Calleja, Richard Waugh, Maria Ricossa

Vyhledat "Dokud nás smrt nerozdělí" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.