Jaguár

CSFD 65 %
Dobrodružný
Francie, 1996, 100 minut

Přehraj.to

14269_926a93Francoisi Perrinovi se vždy podařilo nějakým způsobem své dluhy z karet zaplatit. Život na vysoké noze přece jen něco stojí. Ale tentokrát těch sto tisíc dolarů ne a ne sehnat. Mafiánské dluhy bývají mnohem nebezpečnější než dluhy u banky. První výstraha se ještě přežije, ale druhá… Perrin má starostí až nad hlavu, nebo lépe řečeno o hlavu, a tak, když si ho v noci uprostřed Paříže vybere polonahý indián jako muže, který má zachránit jeho duši kdesi v Amazonii, je to pro něj jen špatný vtip v nejméně vhodnou dobu. Avšak velmi brzy a rád přijme závazek, který mu pomůže zbavit se mafiánských vymahačů. Čeká ho cesta k brazilským indiánům, kde má, uprostřed deštných pralesů, najít šamanovu duši. V té chvíli ještě tento lehkovážný pohledný muž zdaleka netuší, že při záchraně duše toho druhého je jen krůček k nalezení duše vlastní.
Hvězdami filmu režiséra Francise Vebera (Kopyto, Otec a otec, Bezva finta, Uprchlíci) jsou Jean Reno a herec a zpěvák Patrick Bruel.


Režie: Francis Veber

Scénář: Francis Veber

Herci: Jean Reno, Patrick Bruel, Patricia Velasquez, Danny Trejo, Edgar Givry, Alexandra Vandernoot, Gil Birmingham, François Perrot, Francis Lemaire, Christian Pereira, Jacqueline Noëlle, Ruy Polanah, Emmanuel Courcol, Luc Thuillier, Christian Bouillette, Roland Blanche, Alain Bouzigues, Valérie Labro, Gérard Dauzat, Gregory Cruz, Pierre Martot

Vyhledat "Jaguár" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.