Lásce na stopě

CSFD 71 %
Komedie / Romantický / Fantasy
USA, 2001, 88 minut

Přehraj.to

160197871_1278e5Náhodou se setkali v obchodě. Náhodou se potkali ten samý den na tom samém místě ještě jednou. Pak se neviděli řadu let. Když už mají oba před svatbou, celý řetězec neuvěřitelných náhod je znovu přivede k sobě. Jsou to ale všechno opravdu jenom náhody? A je láska náhoda? Nebo je to osud, kterému člověk nemá šanci uniknout? Jsou zdánlivé náhody, vedoucí k tomu, že se lidé setkávají a míjejí, ve skutečnosti znameními osudu? A může mít osud smysl pro humor?

Scenáristé tohoto amerického filmu bezpochyby smysl pro humor měli a výše uvedené otázky řeší s nadsázkou a lehkostí. Odvěké téma hledání toho pravého nebo té pravé rozvinuli v příběhu Jonathana a Sary – oba jsou profesionálně úspěšní, žijící ve spokojených partnerských vztazích se svatbou na spadnutí a ve vzdálenosti několika tisíc kilometrů. V této situaci jim oběma pár náhodných událostí připomene setkání před lety – stopováním osudových znamení, které se náhodami jen zdají, se pokouší najít jeden druhého. Toto poněkud pošetilé, nicméně osudové rozhodnutí je oba přivádí do řady komických situací a nakonec jednoho k druhému.


Režie: Peter Chelsom

Scénář: Marc Klein

Herci: John Cusack, Kate Beckinsale, Jeremy Piven, Bridget Moynahan, David Sparrow, Marcia Bennett, John Corbett, Lucy Gordon, Molly Shannon, Eugene Levy, Leo Fitzpatrick, Buck Henry, Lili Lavine, Michael Guarino Jr., Abdul Alshawish, Ann Talman, Crystal Bock, Stephen Bruce, Layla Alexander, Gary Gerbrandt, Christopher James Baker, Larry Derr, Clark Middleton, Ajay Mehta, Aron Tager

Vyhledat "Lásce na stopě" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.