Liga spravedlivých: Válka

CSFD 73 %
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, 2014, 76 minut

Přehraj.to

158211641_9006e6Mimozemšťané útočí na Zemi, a tak se partička těch největších superhrdinů – Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lanterna, Flash, Shazam a Cyborg – rozhodne spojit své jedinečné schopnosti v konečném boji za záchranu planety.
Mimozemšťané útočí na Zemi a hrozí katastrofickou likvidací celého světa. Ve filmu Justice League: War se poprvé v historii schází partička těch největších hrdinů planety, kteří jsou odhodlaní bojovat za její záchranu. Když mocný Darkseid napadne se svou obří a nezdolnou armádou Zemi, skupina vykořeněných superhrdinů dříve narážejících na nepochopení a – v některých případech – i na pronásledování úřady, spatřuje jediný způsob, jak mimozemské invazi zabránit, v sestavení jednotného týmu. Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Shazam a Cyborg spojí své jedinečné schopnosti v konečném boji za záchranu planety.


Režie: Jay Oliva

Scénář:

Herci: Michelle Monaghan, Sean Astin, Alan Tudyk, Christopher Gorham, Shemar Moore, Justin Kirk, Jason O'Mara, Steve Blum, Hynden Walch, Ioan Gruffudd

Vyhledat "Liga spravedlivých: Válka" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.