Můj přítel delfín 2

CSFD 62 %
Drama / Rodinný
USA, 2014, 107 minut

Přehraj.to

159454819_a2f208Úžasný příběh o zázračném uzdravení delfíní samičky Winter nekončí. Po smrti její náhradní matky se odhodlaný tým, který v předchozím filmu Můj přítel delfín zachránil Winter život, opět schází, aby našel truchlící samičce novou společnici.
Od doby, kdy mladý Sawyer Nelson (Nathan Gamble) a odhodlaný tým nemocnice v Clearwateru pod vedením doktora Claye Hasketta (Harry Connick Jr.) zachránili delfíní samičku Winter, už uplynulo několik let. S pomocí doktora Camerona McCarthyho (Morgan Freeman), který pro Winter vyvinul umělou ocasní ploutev, dokázali zachránit její život. Fascinující pravdivý příběh Winter však zdaleka nekončí. Delfíní samička totiž přijde o svou náhradní matku Panamu. Je najednou sama, truchlí a nejeví o nikoho zájem, dokonce ani o svého nejlepšího kamaráda, chlapce Sawyera. A co hůř: hrozí, že ji převezou do jiného akvária. Podle amerických zákonů se totiž musí delfíni chovat v páru. Doktor Haskett a jeho tým pro ni hledají společnici. Když už se zdá, že milovanou Winter ztratí, objeví se náhle naděje jménem Hope.


Režie: Charles Martin Smith

Scénář: Charles Martin Smith

Herci: Morgan Freeman, Ashley Judd, Harry Connick, Jr., Kris Kristofferson, Nathan Gamble, Cozi Zuehlsdorff, Austin Stowell, Zachary Gordon, Cameron Boyce, Spencer Breslin, Caitlin Gerard, Bethany Hamilton, Carlos Gómez, Christina Perri, Austin Highsmith, Juliana Harkavy, Betsy Landin, Megan Brown, Ashley Sperrazza, Gail Soltys, Denisea Wilson, Hope Hanafin, Ashley Nicole, Taylor Blackwell

Vyhledat "Můj přítel delfín 2" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.