Mythica: The Darkspore

CSFD 36 %
Fantasy / Dobrodružný
USA, 2015, 90 minut

Přehraj.to

159842234_ff4929Další dobrodružství mladé kouzelnice Marek, která v starodávném mýtickém světě plném nestvůr, draků a oblud vládní nebezpečnými silami černé magie a se svou družinou dobrodruhů bojuje proti temným silám, které chtějí ovládnout a zotročit svět. Tentokrát musí odvážná žena porazit legendárního černokněžníka Szorloka a jeho vyslance Kishkumena, který se s armádou nestvůr chce zmocnit cizí země a rozšířit v ní hrůzostrašnou nákazu – mor, měnící vše živé na nemrtvé.
Když temné síly zavraždí sestru kněžky TEEL a zmocní se všemocné relikvie, Marek a její přátelé čelí novému zlověstnému nepříteli, mysteriózní vetřelci Kishkumenovi, který o jejich území pro svého pána Szorloka. Vyzbrojeni jen starými mapami, Marek a její družina musí závodit s časem, aby předběhli postupující hordy nemrtvých kreatur, které již zamořily celou zemi. Jejich cílem je legendární podzemní město, které je může ochránit před zkázou Kishkumenovej armády. Marek má přitom v patách nájemných lovců, kteří ji mají přivést zpět a znovu uvrhnout do otroctví. K Marekinej družině se přidá nový bojovník, tajemný temný elf Qole. Po dlouhém pátrání hluboko v podzemí však zjistí, že legendární podzemní město je zničeno a vládne v něm neživý – nemrtvý drak. Marek, která se ocitla v pasti mezi drakem a Kishkumenom, musí použít všechny své dovednosti a kouzla černé magie, aby se svou družinou dokázala porazit obou nepřátel zároveň. Pokud se bojovníkem podaří zastavit temné síly, získají zpět své životy, svobodu ak tomu i vzácný poklad.


Režie: Anne K. Black

Scénář: Anne K. Black, Jason Faller, Kynan Griffin, Liska Ostojic, Justin Partridge

Herci: Melanie Stone, Adam Johnson, Nicola Posener, Jake Stormoen, Christopher Robin Miller, Kevin Sorbo, Clare Niederpruem, Nyk Fry, Robert Jayne

Vyhledat "Mythica: The Darkspore" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.