Smrtonosná past 4.0

CSFD 78 %
Akční / Krimi / Thriller
USA / Velká Británie, 2007, 128 minut

Přehraj.to

27036_48c05eAmerika je při oslavách Dne nezávislosti napadena velmi rafinovaným útočníkem. Ten využívá nejmodernější technologie, aby napáchal co největší škody na americké infrastruktuře a uvrhl zemi do chaosu. Jeho promyšlený plán však má jednu trhlinu. Nepočítá s tím, že existuje John McClane (Bruce Willis), který je v proklatě dobré formě.

Čtvrté pokračování mimořádně úspěšné série s Brucem Willisem jako nekompromisním protivníkem teroristů všeho druhu a všech národností, slibuje klasickou akční podívanou. V záplavě všech nejmodernějších trikových filmů tak nabízí nejen hrdinu ze staré školy, ale i klasické automobilové honičky, detonace, pořádného záporného hrdinu a střet postmoderního „počítačového“ světa se zdravým selským rozumem.


Režie: Len Wiseman

Scénář: Mark Bomback

Herci: Bruce Willis, Timothy Olyphant, Justin Long, Maggie Q, Cliff Curtis, Jonathan Sadowski, Kevin Smith, Cyril Raffaelli, Mary Elizabeth Winstead, Sung Kang, Željko Ivanek, Christina Chang, Chris Ellis, Matt O'Leary, Tim Russ, Yancey Arias, Rick Cramer, Jake McDorman, Michael Ahl, Gerald Downey, Allen Maldonado, Ethan Flower, Edoardo Costa, Tim DeZarn, Alexander Kanellakos, George W. Bush (a.z.), Jimmy Carter (a.z.), Bill Clinton (a.z.), Dwight D. Eisenhower (a.z.), Lyndon B. Johnson (a.z.), John F. Kennedy (a.z.), Richard Nixon (a.z.), Gerald Ford (a.z.), Ronald Reagan (a.z.), Franklin D. Roosevelt (a.z.), Yorgo Constantine

Vyhledat "Smrtonosná past 4.0" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.