Soul Kitchen

CSFD 71 %
Komedie / Drama
Německo, 2009, 99 minut

Přehraj.to

159314966_1dd659Poté, co Soul Kitchen nadchl festivalovou porotu v Benátkách, která ho vyznamenala zvláštní cenou, byl úspěch první komedie Fatiha Akina již nezadržitelný.
Zinos, mladý majitel restaurace, nemá právě hodně štěstí. Jeho přítelkyně Nadine se odstěhovala do Šanghaje, zákazníci jeho restaurace Soul Kitchen začali bojkotovat nového šéfkuchaře, a Zinos má ještě k tomu problémy s páteří! Věci se začnou obracet k lepšímu, když lidé přicházejí na chuť jeho nové kulinářské koncepci. To však nestačí k tomu, aby Zinos našel klid v duši. Rozhodne se proto odletět za Nadine do Číny a dát všechno do pořádku. Restauraci nechá na starosti svému nespolehlivému bratrovi Illiasovi. Oba kroky se ukážou jako katastrofické: Illias díky pochybnému realitnímu agentovi přijde o restauraci a Nadine už má nového milence! Zbývá mu ještě poslední šance, aby spolu s bratrem Illiasom získali zpět Soul Kitchen. Na to by však museli přestat s hádkami a začít pracovat jako tým.


Režie: Fatih Akin

Scénář: Fatih Akin, Adam Bousdoukos

Herci: Adam Bousdoukos, Moritz Bleibtreu, Pheline Roggan, Anna Bederke, Birol Ünel, Wotan Wilke Möhring, Dorka Gryllus, Lucas Gregorowicz, Catrin Striebeck, Cem Akin, Marc Hosemann, Peter Lohmeyer, Maverick Queck, Simon Goerts, Lars Rudolph, Monica Bleibtreu, Udo Kier, Jan Fedder, Demir Gökgöl, Gustav-Peter Wöhler, Philipp Baltus, Zarah Jane McKenzie, Francesco Fiannaca, Peter Jordan, Klaus Maeck, Maria Ketikidou, Bernd Gajkowski, Hendrik von Bültzingslöwen, Katrin Ingendoh, Till Huster, Jan Karpinski, Herma Koehn, Julia Wachsmann, Ernest Hausmann

Vyhledat "Soul Kitchen" na:
     
* Tyto odkazy vedou pouze na vyhledávání vybraných serverů, neneseme tedy žádnou odpovědnost za jejich obsah.